Žiaci I.MEO našej školy pod vedením Ing. Stanka a Mgr. Tutokyho sa 19.5.2026 spoločne s inými školami v Sabinove zapojili do Dňa dobrovoľníctva a svojou prácou prispeli k skrášleniu okolia školy. Počas dopoludnia usilovne hrabali lístie, upratovali chodníky a čistili priestory pred školou.
S veľkým nasadením a ochotou ukázali, že im záleží na čistom a príjemnom prostredí. Spoločnou prácou vytvorili krajšie a bezpečnejšie okolie pre všetkých žiakov aj návštevníkov školy. Ďakujeme všetkým dobrovoľníkom za ich zodpovedný prístup a ochotu pomáhať.