Novinky

Zoznam učiteľov

E-mail
 
 
Mgr. Mária Futejová FUT Rozvrh
Riaditeľka
 
 
Ing. Miloš Ondrejkovič OND Rozvrh
Zástupca pre teoretické vyučovanie
Vedie krúžok: Akvaristický
 
 
Ing. Stanislav Mišenko MIS Rozvrh
Zástupca pre praktické vyučovanie
Vedie krúžok: Dopravná výchova
 
 
Ľubomír Ondrejkovič ONL Rozvrh
Hlavný majster
 
 
Mgr. Marko Angelovič ANG Rozvrh
Učiteľ
Vedie krúžok: Floorball_Ang
 
 
Ing. František Ferenc FER Rozvrh
Učiteľ
 
 
Ing. Slavomír Franko FRA Rozvrh
Učiteľ
Vedie krúžok: Počítačové siete a serverové systémy
 
 
Mgr. Lenka Hoborová HOB Rozvrh
Učiteľka
 
 
Ing. Pavol Kmec KME Rozvrh
Triedny učiteľ: II.AK
Vedie krúžok: Historická technika
 
 
Ing. Jozef Lukáč LUK Rozvrh
Triedny učiteľ: III.MEA
 
 
Mgr. Jozef Malcovský MAL Rozvrh
Triedny učiteľ: II.SPS
Vedie krúžok: Vysokohorská turistika
 
 
Mgr. Marián Malek MMA Rozvrh
Učiteľ
Vedie krúžok: Basketbalový
 
 
Ing. Angelika Marcinková MAR Rozvrh
Učiteľka
 
 
Mgr. Agnesa Mihaľáková MIA Rozvrh
Triedna učiteľka: I.SPS
Vedie krúžok: Ekologický
 
 
Ing. Peter Molčan MOL Rozvrh
Triedny učiteľ: I.OK
Triedny učiteľ: II.NSd
Triedny učiteľ: II.NSe
Triedny učiteľ: II.OK
Vedie krúžok: Futbalový_PM
 
 
Ing. Ľubomír Nastišin NAS Rozvrh
Triedny učiteľ: II.MEA
Vedie krúžok: Cestná doprava
 
 
Mgr. Katarína Skladaná SKL Rozvrh
Triedna učiteľka: I.MEA
Vedie krúžok: Fotografický krúžok
Vedie krúžok: Nové trendy v spoločnom stravovaní
 
 
Mgr. Alexander Starega STA Rozvrh
Triedny učiteľ: III.KSA
 
 
Ing. Ján Šomják ŠOM Rozvrh
Učiteľ
Zástupca v triede: IV.MEA
 
 
Mgr. Valéria Talarovičová TAL Rozvrh
Triedna učiteľka: IV.MEA
 
 
Mgr. Jana Tarasovičová TAR Rozvrh
Učiteľka
Foto Mgr. Miroslav Tutoky TUT Rozvrh
Učiteľ
Vedie krúžok: Multimédia v kocke
 
 
Mgr. Ján Župa ZUP Rozvrh
Triedny učiteľ: I.NSD
Triedny učiteľ: I.NSE
Vedie krúžok: Športový_Ž
Vedie krúžok: Štúdiový
Vedie krúžok: Tenisový
 
 
Ľubomír Calík CAL Rozvrh
Majster
 
 
Alena Durkotová DUR Rozvrh
Majsterka
 
 
Ing. Slavomír Franko Majster
 
 
Bc. Slávka Hmeľarová HME Rozvrh
Majsterka
Vedie krúžok: Cukrársky
 
 
Daniel Kačer KAC Rozvrh
Majster
 
 
Milan Matija MTJ Rozvrh
Majster
 
 
Ing. Amália Matiová MTA Rozvrh
Majsterka
Triedna učiteľka: I.KTA
Vedie krúžok: Sírius - prvá pomoc
 
 
Mgr. Štefan Matľak MAT Rozvrh
Majster
 
 
Jozef Mihalik MIH Rozvrh
Majster
Vedie krúžok: Hokejový
 
 
Bc. Marián Palko PAL Rozvrh
Majster
 
 
Ing. Rastislav Perdík PER Rozvrh
Majster
Vedie krúžok: Výtvarný
 
 
Ľubomír Sabatula SAB Rozvrh
Majster
Vedie krúžok: Stolársky
 
 
Mgr. Milan Smolko SMO Rozvrh
Majster

© aScAgenda 2019.0.1141 agenda.skoly.org Stránka aktualizovaná: 16.11.2018

Novinky

Kontakt

  • Spojená škola, Ul. SNP 16, 083 01 Sabinov
    Ul. SNP 16, 083 01 Sabinov
  • 051/4880 100

Fotogaléria

Sociálne siete

Projekty