• Sabinovský čitateľský maratón

• Trieda 1.MEO školský čitateľský maratón vyhrala, aj na mestský čitateľský maratón sa vybrala. Knihu M. Ďuríčkovej chlapci prečítali, do kroniky mestskej knižnice sa podpísali.

• Kam po strednej škole

• Online verziu časopisu nájdete aj na našej stránke Kam po strednej

• Školenie PLC

• 4 - 8. november, prvá etapa školenia programovania PLC pre pedagógov

• Deň PSK 12.11.2019

• Program nájdete aj na linke TU.

• Futsal

• Okresné kolo vo futsale stredných škôl, naši žiaci získali pekné 2. miesto. Blahoželáme!

• Majstrovstvá okresu v stolnom tenise

• V Šarišských Michaľanoch na majstrovstvách okresu v stolnom tenise získali dňa 5.11.2019 žiačky: Simona Kováčová-Peštová, Mária Kalejová, Nela Kalejová 3. miesto a dňa 6.11.2019 žiaci: Marek Šulík, Marek Molčan a Jakub Filip 1. miesto.

• Silná ruka stredných škôl

• Prešov, 25.10.2019 - Technická univerzita. Náš žiak Samuel Lipovský získal postup na celoslovenské finále do Košíc, ktoré sa uskutoční dňa 22.11.2019. Blahoželáme!

• Študentská kvapka krvi...

• Buď odvážny a daruj krv! (dobrovoľní darcovia: Peter Peregrin, Marek Šulík, Anton Veľký, Erik Chovan, Erik Stolárik, Jordán Molčan, Slavomír Čekan).

• Čitateľský maratón

• Čitateľský maratón je akcia známa, celá škola čítala už od skorého rána. Storočnicu Rudolfa Jašíka sme oslavovali, jeho dielo "Námestie svätej Alžbety" prelúskali.

Aktívne do čítania sa zapojilo 67 žiakov a 11 pedagógov. Spolu sme prečítali 71,5 strán. Najviac strán prečítala a 1. miesto vyhrala trieda I.MEO, ktorej blahoželáme a prajeme ešte veľa prečítaných strán.

• Október - mesiac úcty k starším

• návšteva Domova sociálnych služieb v Sabinove a Seniorvital, n. o .