•  Ľubomír Calík
      • Ľubomír CalíkMajster
      • Bc. Alena Durkotová
      • Bc. Alena DurkotováMajsterka
      • Ing. Slavomír Franko
      • Ing. Slavomír FrankoUčiteľ
      • Mgr. Mária Futejová
      • Mgr. Mária FutejováUčiteľka
      • Bc. Slávka Hmeľarová
      • Bc. Slávka HmeľarováMajsterka
      • Mgr. Lenka Hoborová
      • Mgr. Lenka HoborováUčiteľka
      •  Daniel Kačer
      • Daniel KačerMajster
      • Ing. Pavol Kmec
      • Ing. Pavol KmecUčiteľ
        Triedny učiteľ: III.AK
      • Ing. Jozef Lukáč
      • Ing. Jozef LukáčZástupca pre technicko - hospodársku činnosť
        Triedny učiteľ: IV.MEA
      • Mgr. Jozef Malcovský
      • Mgr. Jozef MalcovskýUčiteľ
        Triedny učiteľ: I.KTA
      • Mgr. Marián Malek
      • Mgr. Marián MalekUčiteľ
        Triedny učiteľ: I.STD
      • Ing. Angelika Marcinková
      • Ing. Angelika MarcinkováUčiteľka
      •  Milan Matija
      • Milan MatijaMajster
      • Ing. Amália Matiová
      • Ing. Amália MatiováMajsterka
        Triedna učiteľka: II.KTA
      • Mgr. Štefan Matľak
      • Mgr. Štefan MatľakMajster
      • Mgr. Agnesa Mihaľáková
      • Mgr. Agnesa MihaľákováUčiteľka
        Triedna učiteľka: II.SPS
      •  Jozef Mihalik
      • Jozef MihalikMajster
      • Ing. Stanislav Mišenko
      • Ing. Stanislav MišenkoZástupca pre praktické vyučovanie
      • Ing. Peter Molčan
      • Ing. Peter MolčanUčiteľ
      • Ing. Ľubomír Nastišin
      • Ing. Ľubomír NastišinUčiteľ
        Triedny učiteľ: III.MEA
      • Ing. Miloš Ondrejkovič
      • Ing. Miloš OndrejkovičRiaditeľ
      •  Ľubomír Ondrejkovič
      • Ľubomír OndrejkovičHlavný majster
        Triedny učiteľ: I.OK, II.OK
      • Bc. Marián Palko
      • Bc. Marián PalkoMajster
      •  Ľubomír Sabatula
      • Ľubomír SabatulaMajster
      • Mgr. Katarína Skladaná
      • Mgr. Katarína SkladanáUčiteľka
        Triedna učiteľka: II.MEA
      • Mgr. Milan Smolko
      • Mgr. Milan SmolkoMajster
      • Ing. Ján Šomják
      • Ing. Ján ŠomjákUčiteľ
        Triedny učiteľ: I.NSD, I.NSE
      • Mgr. Valéria Talarovičová
      • Mgr. Valéria TalarovičováUčiteľka
      • Mgr. Ján Župa
      • Mgr. Ján ŽupaUčiteľ
        Triedny učiteľ: II.NSD, II.NSE
      •  Michal Bednár
      • Michal BednárMajster
      • Ing. František Ferenc
      • Ing. František FerencUčiteľ
      • Mgr. Vladimír Jadviš
      • Mgr. Vladimír JadvišUčiteľ
    • Kontakty

      • Spojená škola, SNP 16, 083 01 Sabinov, organizačná zložka: Stredná odborná škola polytechnická
      • spojenaskolasabinov@spojenaskolasabinov.sk
      • 051/4880 100
      • SNP 16, 083 01 Sabinov
      • 42383153
      • 2024130460 , nie sme platcami DPH
      • https://www.facebook.com/spojenaskolasabinov/
      • spojenaskolasabinov(zavináč)spojenaskolasabinov.sk
      • Ing. Miloš Ondrejkovič, tel.: 051 4880 103 milos.ondrejkovic@spojenaskolasabinov.sk
      • Ing. Jozef Lukáč, tel.: 051 4880 103 jozef.lukac@spojenaskolasabinov.sk
      • Ing. Stanislav Mišenko, tel.: 051 4880 114 stanislav.misenko@spojenaskolasabinov.sk
      • Ľubomír Ondrejkovič, tel.: 051 4880 108 lubomir.ondrejkovic@spojenaskolasabinov.sk
      • Ing. Pavol Kmec pavol.kmec@spojenaskolasabinov.sk
      • Ing. Ingrid Eliašová, tel.: 051 4880 105 ingrid.eliasova@spojenaskolasabinov.sk
      • Mgr. Beáta Sokolská, tel.: 051 4880 100 skola@spojenaskolasabinov.sk
      • miroslav.tutoky@spojenaskolasabinov.sk
  • Staňte sa naším fanúšikom

  • Fotogaléria

    • Slávnostné ukončenie školského roka 2019/2020
    • Aktuálny oznam pre študentov
    • Slávnostné odovzdávanie maturitných vysvedčení, výučných listov a záverečných vysvedčení
    • Slávnostné odovzdávanie výučných listov a záverečných vysvedčení
    • Veľký prieskum o žiackych školských radách v Prešovskom kraji
    • Maturantom z končiacich ročníkov IV.MEA, II.NSD, II.NSE
    • Oznam - sociálne štipendium
    • Možnosti štúdia v školskom roku 2020/2021 na našej škole.
    • Hodnotenie žiakov počas mimoriadnej situácie