• Kvalitné vzdelanie v tvojom meste - Spojená škola, SNP 16 , Sabinov

• Deň učiteľov v MsKS Sabinov

• 28. 3. 2024
      • 28. marec je špeciálnym dňom pre každého učiteľa. V tento deň si totiž pripomíname výročie narodenia Jana Amosa Komenského. Pri príležitosti tohto sviatku sa zúčastnili aj učitelia Spojenej školy, SNP 16 v Sabinove podujatia pod názvom Deň učiteľov, ktoré organizovalo mesto Sabinov a ZUŠ Sabinov.

• Deň učiteľov v MsKS Sabinov: viac
      • Stredoškolská odborná činnosť

• 27. 3. 2024
      • • Krajské kolo 46. ročníka Stredoškolskej odbornej činnosti sa konalo dňa 26. 03. 2024 na Strednej odbornej škole technickej v Prešove.

Aj Spojená škola Sabinov sa zapojila do tejto súťaže v odbore 10 Stavebníctvo, geodézia, kartografia kde daný odbor reprezentoval žiak III.MEO Knapik A, školiteľom jeho práce bol Mgr. Tutoky M, za odbor 08 Cestovný ruch, hotelierstve, gastronómia vystúpili žiačky III.KTA Giňová S. a žiačka I.KAO Bilá K, ktorých školiteľkami boli Bc. Hmeľarová S. a Mgr. Mačeková M.

• Stredoškolská odborná činnosť: viac
      • ...klokaníme

• 26. 3. 2024
      • Dnes 26. marca 2024 sa 17 žiakov 1. - 4. ročníka Spojenej školy Sabinov zapojilo do 26. ročníka súťaže Matematický klokan. História tejto súťaže je veľmi bohatá, z ďalekej Austrálie sa k nám dostala v roku 1999. Roky 2008 a 2009 predstavovali digitalizáciu, prešlo sa na online prihlasovanie a Klokan sa objavil na facebooku. Naši žiaci sa do tejto súťaže zapájajú po n-tý krát. Držme im palce, nech sa im tento ročník vydarí čo najlepšie!

• ...klokaníme: viac
      • Verejná zbierka - Hodina deťom

• 26. 3. 2024
      • 21. marec 2024 – deň, kedy sa po roku znova realizovala verejná zbierka, venovaná deťom, ktoré vyrastajú len s jedným rodičom.

Zbierka Hodina deťom je už 25 rokov možná len vďaka nám všetkým, len vďaka našej pomoci a ochote.

Žiaci z I. MEO – Lívia H., Matej Dž. a z I. TOK – Zuzana Dž. a Zuzana B. v priestoroch našej školy a v uliciach Sabinova dokázali svojou šikovnosťou vyzbierať finančné prostriedky v sume 324,17 €.

• Verejná zbierka - Hodina deťom: viac
      • Autoopravár Junior 2024 - 22. ročník súťaže

• 21. 3. 2024
      • Stredoškolská súťaž pre študentov autoopravárenských odborov: Automechanik, Autoelektrikár, Karosár, Lakovník a Autotronik

Vyhlasovateľom súťaže je Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky.
        Usporiadateľom a organizátorom súťaže je Cech predajcov a autoservisov SR.
        Cieľom súťaže je propagácia remesla autoopravár.

• Autoopravár Junior 2024 - 22. ročník súťaže: viac

• 21. 3. 2024
      • Slovensko sa tento rok opäť pridá k celosvetovej kampani Global Money Week (GMW), ktorá už dvanásť rokov pripomína dôležitosť finančného vzdelávania. Jej cieľom je, aby boli mladí ľudia od útleho veku finančne uvedomelí a naučili sa robiť správne finančné rozhodnutia.

Cieľom tohtoročnej kampane je zvýšiť povedomie o tom, aké dôležité je prijímať zodpovedné a informované rozhodnutia pri správe svojich financií. Zároveň ostať prezieravý a chrániť svoje peniaze pred možnými hrozbami.

• GLOBAL MONEY WEEK – Chráň svoje peniaze, zabezpeč si budúcnosť 18. – 24. marca 2024 „OD NÁS PRE VÁS“: viac
      • Simulované študentské prezidentské voľby 2024

• 19. 3. 2024
      • Nedávne voľby ukázali nespokojnosť mladých s tým, čo sa deje a v médiách sa otvorila aj otázka budúcnosti Slovenska, pretože tú budú tvoriť práve dnešní stredoškoláci.

Simulované študentské prezidentské voľby dávajú mladým priestor vyjadriť svoj názor. Podporujú dialóg o politickom dianí na Slovensku a uvádzajú poučky o demokracii z učebníc občianskej náuky do praxe

• Simulované študentské prezidentské voľby 2024: viac
      • Týždeň mozgu

• 19. 3. 2024
      • Pri príležitosti celosvetovej kampane Týždňa mozgu sa dňa 15.3.2024 konala pre žiakov II.MEO a II. KTA prednáška pod vedením Mgr. Libovej z Regionálneho úradu verejného zdravotníctva v Prešove. Cieľom tejto kampane je upriamiť pozornosť verejnosti na ľudský mozog, jeho činnosť, možné ochorenia a na význam cvičení na podporu činnosti mozgu.

• Týždeň mozgu: viac
      • Basketbalový úspech našich chlapcov

• 15. 3. 2024
      • Dňa 15.3.2024 sa na našej škole uskutočnilo okresné kolo v basketbale chlapcov. Po ťažkých súbojoch sa naši chlapci umiestnili na prvom mieste a vybojovali si postup na krajské kolo. Našim reprezentantom srdečne gratulujeme.

• Basketbalový úspech našich chlapcov: viac
      • Výsledky Expert geniality show

• 14. 3. 2024
      • Každoročne sa naša škola zapája do súťaží, ktoré ponúka stredným a základným školám nezisková organizácia Talentída. Tohto roku sme sa zapojili do súťaže Expert Geniality Show s 24 našimi EXPERTmi. Hrdí sme na žiakov M. Rabatina (II.MEO), N. Andraščíka, K. Beliša a A. Knapíka z III.MEO, ktorí patria medzi 25% najlepších v celkovom poradí vo svojej vekovej kategórii, a tak získali titul a diplom TOP EXPERT. Srdečne blahoželáme súťažiacim a želáme im všetko dobré aj v ďalších ročníkoch súťaže.

• Výsledky Expert geniality show: viac
    • Vstúpte - Víta Vás Spojená škola, SNP 16, Sabinov
    • Vestibul školy
    • Dielne praktického vyučovania